Yemek Fotoğrafçısı

Merhabalar

Yemek fotoğrafçılığı sektöründe 2012 yılından bu yana hizmet vermekteyim. Özellikle fotoğraf, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi ve tanıtım filmi alanlarında çalışmalarım oldu. Ulusal ve uluslar arası bir çok firmanın yemek çekimleri ve menü tasarımları alanlarında, İstanbul ve çevre illerde yemek fotoğrafçısı olarak hizmet verdim Kendi sitemden portfolyomu sizlerle paylaşmak istedim.

Aklınıza takılan sorular olursa sayfanın en altında iletişim bilgilerimi bulabilirsiniz.

Yemek Fotoğrafçılığı Serüvenim

2009 yılında fotoğrafçılık üzerine gelişen ilgim; zamanla hobi olmaktan çıkıp profesyonel fotoğrafçılığa doğru evrildi. 2012 Yılında kendi stüdyomu açmamla beraber yemek fotoğrafçılığı üzerine çalışmalarım da artmaya başladı. Yıllar içerisinde yemek sunumları üzerine kullandığım bir aksesuar arşivi oluşturdum. Yemek tarifleri üzerine kurulan Türk Youtube kanallarının da artmasıyla; ofisimi çekimler için de kullanabileceğim modüler bir mutfağa dönüştürdüm.

Yemek kültürü, sunumlar, menüler ve görsel moda değiştikçe en yeniyi yakalamak ve özellikle yemek fotoğrafçılığımı geliştirmek üzerine eğitimlere ve atölyelere sürekli katıldım.

Sadece yemek değil!

Yemek fotoğrafçılığı dediğimiz zaman; hamburger fotoğrafları, makarnalar, salata fotoğrafları, yöresel yemekler, et ve balık ürünleri akla gelir. Sadece yemek değil, tatlı ve içecek sektöründe de çalışmalarım oldu. Kokteyller, alkollü içecekler üzerine çekimler gerçekleştirdim. Kahve ve cafe konseptindeki çalışmalarımı ayrı bir portfolyo olarak koydum göz atmak isterseniz :

Cafe Fotoğrafları Portfolyom

Mimari Fotoğraflar Portfolyom

Etkinlik Fotoğrafları Portfolyom

Yemek Fotoğrafçısı Arayışlarınızda

Yemek fotoğrafçısı arayışınızda yardımcı olmak isterim.

– Bilgi Almak ve aklınıza takılan her konuda info@cihanyuce.com

– Hazırladığım videolar için youtube kanalımı kullanabilirsiniz. 

Yemek fotoğrafçısı, yemek fotoğrafları, istanbul yemek fotoğrafçısı, istanbul menü çekimleri, istanbul menü hazırlama, istanbul sosyal medya fotoğrafçısı, istanbul restorant fotoğrafçısı