Merhabalar

Sahne fotoğrafçılığı sektöründe 2012 yılından bu yana hizmet vermekteyim. Özellikle konser fotoğrafları, afiş-poster grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, konser çekimleri ve müzik klipleri alanlarında çalışmalarım oldu. Kendi sitemden beğendiğim işlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Aklınıza takılan sorular olursa sayfanın en altında iletişim bilgilerimi bulabilirsiniz.

Sahne Fotoğrafçılığı Serüvenim

2009 yılında fotoğrafçılık üzerine gelişen ilgim; zamanla hobi olmaktan çıkıp profesyonel fotoğrafçılığa doğru evrildi. 2012 Yılında kendi stüdyomu açmamla beraber sahne-konser ve festival fotoğrafçılığı üzerine çalışmalarım da artmaya başladı. Kendim müzisyenlik de yaptığım için müzik ortamlarında bir yandan da fotoğrafçılık hobimi gerçekleştiriyordum. Zamanla ulusal festivaller ve organizasyonlarda görev almaya başladım.

Antalya Sundance Turkish Juggling Fest

Konserler ve festivaller arasında Türkiye’deki Jonglörler ile tanışma fırsatı buldum. Sonrasında kendi festivallerine 8 sene devam edip bir çok güzel anı ve arkadaş biriktirdim. 2010 – 2018 yılları arasında gönüllü festival fotoğrafçısı olduğum “Türkiye Jonglörlük Festivali” fotoğaflarının tamamına bakmak isterseniz : https://www.behance.net/cihanyuce

Yararlı Linkler ve İletişim

– Bilgi Almak ve aklınıza takılan her konuda info@cihanyuce.com

– Hazırladığım videolar için youtube kanalımı kullanabilirsiniz.