Cafe Fotoğrafları

Merhabalar

2012 yılından bu yana kahvecilere, cafelere ve kahve sektöründeki şirketlere ihtiyaçları olan ürün ve mekan fotoğrafları konusunda hizmet vermekteyim. Tanıtım videosu, ürün/demleme fotoğrafları, grafik tasarım ve sosyal medya yönetimi alanlarında aktif olarak çalışmaktayım. Kendi sitemden Cafe Fotoğrafları portfolyomu sizlerle paylaşmak istedim. Aklınıza takılan sorular olursa sayfanın en altında iletişim bilgilerimi bulabilirsiniz.

Cafe Fotoğrafçılığı Serüvenim

2009 yılında fotoğrafçılık üzerine gelişen ilgim; zamanla hobi olmaktan çıkıp profesyonel fotoğrafçılığa doğru evrildi. 2012 Yılında kendi stüdyomu açmamla beraber yemek fotoğrafçılığı üzerine çalışmalarım artmaya başladı. Yemekle beraber içecek ve özellikle kahve sektöründe yoğunlaşmaya başladım. Sonra gelişen kariyer adımlarımda kendimi daha çok kahve sektörünün içinde buldum.

Böylelikle kahveciler ile gelişen kişisel ilişkilerimle beraber;mekan, sosyal medya, web sitesi ve menü tasarımlarında kullanımlarına uygun fotoğraflar çekmeye başladım.

Sadece kahve değil!

Cafe konsepti dediğimiz zaman; kahveler, soğuk içecek fotoğrafları, tatlılar ve hafif atıştırmalıklar akla gelir. Cafe ile restoran ayrımını yapmak ise her zaman göründüğü kadar kolay olamayabiliyor. Mutfağı olan cafeler arttıkça artık fiziksel özellikten daha çok işletmelerin sunduğu menülere odaklanmak gerekiyor. Ben de bu aşamada kahve fotoğrafları konseptinden çıkıp yemek fotoğrafçılığı kimliğimi daha çok kullanıyorum.

Göz atmak isterseniz hem yemek fotoğrafçılığı portfolyoma hem de mimari çekimlerime bakabilirsiniz.

Yemek Fotoğrafçılığı Portfolyom

Mimari Çekimler Portfolyom

Yararlı Linkler ve İletişim

– Bilgi Almak ve aklınıza takılan her konuda info@cihanyuce.com

– Hazırladığım videolar için youtube kanalımı kullanabilirsiniz.