Düğün ve Çekim Paketleri

Adana, Mersin, Ceyhan, Osmaniye veya çevre illerde düğün fotoğrafçısı arayan güzel insanlar; sizlere düğün paketleri ile ilgili açıklama yapma ihtiyacı duyuyorum. Bu bölümde göreceğiniz üzere çekimleri ve paketleri ikiye ayırdım. Çünkü yıllardır süre gelen çift görüşmelerimde anladım ki düğün fotoğraf hizmeti sadece albüm paketleri üzerinden zor fiyatlandırılıyor. Ayrıca Türkiye’de pak sık rastlayamayacağınız üzere tüm şeffaflığıyla çekimler için paket fiyatlarını olduğu gibi sizlerle paylaşıyorum.

Öncelikle söylemek isterim ki; yılda 25 adetten fazla düğün çekimi almıyorum, her çifte gereken önemi vermek ve fotoğraflarına aynı özeni göstermek istiyorum o yüzden ne yazık ki dolu haftama denk geliyorsanız, bir çok güzel çifti geri çevirmek durumunda kalıyorum.
Düğün paketlerimin fiyatlarını incelerken yazdığım ayrıntıları göz önüne almanızı tavsiye ederim.

Çekim öncesinde her düğün için çekim mekanlarını (Adana içi ve çevresinde) bizzat kendim hemen düğünden bir kaç gün önce geziyorum, hangi tarlada ne ekili ? Hangi su kenarları temiz ? Hangi orman çekmeye müsaitse hepsini öğrenip çiftlerimi çekim günü en az sürprizle karşılaştırmayı kendime görev olarak alıyorum. Çekim günü asla ikinci bir çekim almıyorum siz 2 saatlik çekim paketi bile seçmiş olsanız gecikmeler yaşanmasın diye başka bir çekimi araya sıkıştırmıyorum. Günün en güzel saatlerinde sadece sizin çekiminiz olacağının garantisini veriyorum. Çekim sonrası ise fotoğraflarınızla bizzat kendim ilgileniyorum. Fotoğrafların doğala en yakın şekilde photoshoplanması için epey emek veriyorum diyebilirim.
Gelelim albümlere :
Albümlerin kalitesiyle ilgili daha ayrıntılı yazım için burayı inceleyebilirsiniz : Albümlerim ve Kalitesi
Albümler, düğün albümcüleri tarafından yapılan çok farklı bir iş kolu bu yüzden paket olarak da ayrı tuttum, seçeceğiniz albüm paketlerini iyi düşünmenizi öneririm, Albüm 1 ve Albüm 2 arasında ki boyut farkını ve Butik pakette albüm olmayışını tekrar sizlere hatırlatmak isterim. Seçeceğiniz albüm paketlerinin hepsi en üst kalite panoramik albümlerdir, dış kabında ki malzeme farklılıkları (deri, koton ya da ahşap olması) veya rengi hiç bir şekilde fiyatı değiştirmez.. Sadece ben kendim beğenmediğim için iç sayfalar bakımından kristal albüm yapmıyorum, almak isteyen çiftlerime de önermiyorum.

Lütfen önce çekim paketinizi ardından da albüm paketinizi seçiniz. Eğer albüm paketlerinden hiç birini istemiyorsanız bile sayı sınırlaması olmadan çekilen tüm fotoğraflara sahip olacağınızı hatırlatmak isterim.

İletişim : cihan@cihanyuce.com