Düğün Paketleri

2017 Düğün Paketlerinde bu yıl koton paketleri ön plana çıkarmaya karar verdim, geçen yıllarda özellikle deri ve fotokapak düğün albümleri sıkça satılıyordu fakat koton paketler daha şık görünüyor diye düşünmekteyim.

Kısaca bilgi vermem gerekirse paketlerin hepsinde albümler standart 10 yaprak ( 20 sayfa ) ve albüm içerisinde ortalama 50 – 60 arası poz kullanılmakta. Burda düğün sahiplerinin tercihi ön plana çıkıyor hiç bir paket için çekimle alakalı bir kısıtlama söz konusu değil yani daha düşün paket aldığınız için daha az fotoğraf çekmiyoruz.

Tüm albümler kişiye özel çalışılıyor fotoğrafların renklerine ve konseptine göre sayfalar oluşturuluyor. Öne çıkan paketler ise şöyle :

 

Bu albüm paketlerinde bir çok boy olmasına rağmen, özellikle benim hoşuma giden 30×50 cm ve 35×65 cm iki adet albüm sunmaktayım. İçerikleri arttıkça fiyatları da ona göre değişmekte.

30×50 paketleri daha çok nişan çekimleri ve daha minimal albüm isteyen dış çekim paketlerinde sunuyoruz. 35×65 albümler ise düğün çekimlerinin standartı haline geldi diyebiliriz.

Diğer paketlerden farklı olarak Kristal Gold paket seçtiğiniz albümün iç dış sa yfalarıyla beraber kristal kaplama olarak sunulduğu albümler,  kozmetik olarak çok göz dolduran ve dış çekimler için içeriği en yüksek albüm paketim Kristal Gold paketim.

Albüm paketlerim hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için arayabilirsiniz. Özellikle Adana, Mersin, Tarsus, Ceyhan ve Osmaniye’de gerçekleştirdiğimiz çekimler için ise galerilere göz atabilirsiniz.

Dilerseniz iletişim sayfamdan form doldurarak da teklif isteyebilirsiniz.

Cihan Yüce

cihan@cihanyuce.com

542 391 69 69 ( 10.00 – 20.00 arası )