Düğün Albümleri Hakkında

Düğün Albümleri Hakkında

Bu yazımda düğün albümlerim hakında sıkça sorulan soruları yanıtlamaya çalıştım.

Düğün albümü, fotoğraflar çekildikten sonra başlayan bir süreç ve bu sürecin iyi takip edilmesi gerektiğine inanıyorum.

Kısaca bilgi vermem gerekirse paketlerin hepsinde albümler standart 10 yaprak ( 20 sayfa ) ve albüm içerisinde ortalama 50 – 60 arası poz kullanılmakta. Burda düğün sahiplerinin tercihi ön plana çıkıyor hiç bir paket için çekimle alakalı bir kısıtlama söz konusu değil yani daha düşük bir  paket aldığınız için daha az fotoğraf çekmiyoruz. Düğün albümlerinin hepsi Panoramik Albüm olarak adlandırılıyor.

Düğün Albümleri

Paketlerin kalitesi hakkında

Tüm albümler kişiye özel çalışılıyor fotoğrafların renklerine ve konseptine göre sayfalar oluşturuluyor. Hatta beğenmezseniz tekrar tekrar çalışılıyor, zevkinize uygun renklendirme işleminden geçiyor ve fotoğraflar doğala en yakın şekilde (photoshoplanıyor) editleniyor.

Sayfalarımız 1. sınıf ipek kağıtlardan yapılıyor, bu kağıtlar normal fotoğraf kağıdına göre çok daha uzun süre solmadan durabiliyor. Tüm albüm paketleri aynı elektronik bir ürün alırmışsınız gibi 2 yıl garantili olarak elinize geçiyor, sayfa kenarları ve kapaklar özel ısıl işlemden geçerek ömürleri uzatılıyor. Kristal kapaklar teknolojinin ve deneyimin son uygulamalarıyla üretildiği için çatlama yapmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Bu albüm paketlerinde bir çok boy olmasına rağmen, özellikle benim hoşuma giden 30×50 cm ve 35×65 cm iki adet albüm sunmaktayım. İçerikleri arttıkça fiyatları da ona göre değişmekte. Daha çok seçeneğin sadece kafa karıştırdığına inanmaktayım o yüzden paketlerimi 2 albüm seçeneği üzerinde planlıyorum.

Albüm paketlerinin fiyatlarını görmek isterseniz linke göz atabilirsiniz : http://cihanyuce.com/dugun-paketleri/

30×50 paketleri daha çok nişan çekimleri ve daha minimal albüm isteyen dış çekim paketlerinde sunuyoruz. 35×65 albümler ise düğün çekimlerinin standartı haline geldi diyebiliriz.

Düğün albümlerinin farklılıkları

Malzeme Çeşitliliği

Albüm paketlerim hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için arayabilirsiniz. Özellikle Adana, Mersin, Tarsus, Ceyhan ve Osmaniye’de gerçekleştirdiğimiz çekimler için ise galerilere göz atabilirsiniz. Düğün Fotorğaflarım : http://cihanyuce.com/dugun-fotograflari/

Düğün albümlerim için ise sektörün liderlerinden Cihan Albüm ile çalışmaktayım kendi sitelerinden bir çok seçeneğe göz atabilirsiniz http://www.cihandigital.com/

Benimle iletişime geçmek için cihan@cihanyuce.com